‘’Godet’’ Ballkani, transferon dy super futbollistë nga Superliga (FOTO)

Futboll 01 Gusht 2020 15:26

Ballkani ka bërë publike transferimin e dy futbollistëve.

Bëhet fjalë për Mevlan Zekën dhe Kenan Haxhihamzën, të cilët nga sezoni tjetër do të jenë pjesë e Ballkanit, raporton Insporti.com

Zeka i cili luan në pozitën e sulmuesit vjen nga skuadra e Feronikelit, derisa Haxhihamza që është portier nga Gjilani.

Lajmin për blerjen e futbollsitëve në fjalë e ka bërë të ditur klubi në faqen e tyre zyrtare në ‘’Facebook’’.

-->