“Godet” De Biasi me këtë deklaratë në lidhje me Kombëtaren e Kosovës

Kombëtarja 23 Janar 2020 11:45

Trajneri legjendar i Shqipërisë, Gianni De Biasi ishte i ftuar në një emision në Shqipëri ku foli rreth shumë gjërave.

Por dicka për tu veçuar kishte të bënte me Kombëtaren e Kosovës.

De Biasi u pyet se nëse do ta drejtonte ndonjëherë Kosovës, derisa kjo ishte përgjigjja e tij:

“Për sa i përket pyetjes nëse do drejtoj ndonjëherë në të ardhmen kombëtaren e Kosovës mendoj se Kosova ka shumë lojtar të talentuar, dhe do të thoja se kurrë mos thuaj kurrë”.

-->