Goditjet e para të djalit të tretë të Messit, ja si do të quhet fëmija

Futboll 07 Shkurt 2018 10:48

Lionel Messi i Barcelonës ëhstë në pritje që të bëhet baba për herë të tretë dhe tashmë e ka bërë publike se si do ta quajë djalin e tij.

Ciro është emri që Lionel Messi dhe bashkëshortja e tij Antonella Roccuzzo e presin në fund të këtij muaji ose fillim të muajit të ardhshëm. Messi ka postuar një video në Instagram ku tregon për goditjet e para të fëmiejs brenda barkut të nënës.

Messi dhe Antonella kanë dy djem, Thiagon dhe Matteon. /Insporti.com

El nuevo Messi patea como el padre

El bebé de Leo Messi y Anto ya patea buscando el gol 😍

Posted by Goal en Español on Tuesday, 6 February 2018

-->