Goli magjik i het-rikut të Ronaldos, e lë në gjumë De Gean (VIDEO)

Futboll 15 Qershor 2018 21:53

Ronaldo ka shënuar gol spektakolar në stadiumin e Sochit në Rusi, ndaj Kombëtarës së Spanjës. Goli ka ardhur nga gjuajtja e lirë, që e bëri hero të mbrëmjes Ronaldo, pasi shënoi het-rik. Ndeshja ka përfunduar me rezultat 3-3 mes Portugalisë dhe Spanjës.

Goli i bukur i Ronaldos:

-->