Goli i katërt në ndeshjen Liverpool – Chelsea (VIDEO)

Futboll 14 Gusht 2019 23:09

Është shënuar edhe goli i katërt në ndeshjen për Superkupën e Evropës.

Chelsea ka reaguar shpejt dhe e ka barazuar rezultatin në 2:2, me golin e shënuar nga një penallti e dyshimtë, të cilën e konkretizoi Jorginho.