Goli që i habiti të gjithë, shikoni se si topi shkon në portë!

Futboll 10 Janar 2021 12:09

Një gol i bukur dhe rrallë i parë, u shënua sot në Ligue One në Angli nga Scott Twine.

Mesfushori i skuadrës, Newport realizoi gol të jashtëzakonshëm nga më shumë se 30 metra, për ta lënë të shtangur portierin kundërshtar.

21-vjeçari realizoi golin më të bukur në karrierën e tij.

-->