GOOOL – Kosova kalon në avantazh kundër Maltës

Futboll 04 Qershor 2021 18:23

Kombëtarja e Kosovës është duke zhvilluar ndeshjen miqësore të dytë kundër Maltës.

“Dardanët” kanë arritur të kalojnë në avantazh në minutën e 19’të, pas një aksioni mirë të ndërtuar nga Zeneli dhe Vojvoda i cili asistoi për Rashicën që nuk gaboi ball përball kundër portierit.

GOLI:

-->