Granda – Real Madrid, përfundon pjesa e parë

Futboll 13 Maj 2021 22:41

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Granada-Real Madrid në kuadër të xhiros së 36’të në La Liga.

“Los Blancos” kanë arritur që të mbyllin pjesën e parë me epërsi, 0-2.

Golat u shënuan nga Luka Modric në minutën e 17-të dhe Rodrygo në minutën e 45+1.

GOLI:

-->