Groningen – Prishtina, ende gjithçka e paqartë

Basketboll 22 Shtator 2018 21:24

Pas 30 minutave lojë në ndeshjen ndërmjet skuadrës holandeze Donar Groningen dhe Z Mobile Prishtinës, është plotësisht e paqartë se kush do të kualifikohet në rrethin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve.

Rezultati momental është 60:42 dhe nëse diferenca mbetet e tillë, atëherë Prishtina shkon më tutje,, falë fitores me 20 pikë dallim (84:64) në ndeshjen e parë.

Mbetet të shihet si do të rrjedhin gjërat në çerekun e katërt.

-->