Gruaja e Ozilit nuk i ndalte puthjet e zjarrta me burrin e shqiptares

Futboll 15 Korrik 2019 08:10

Futbollisti i Arsenalit, Mesut Ozil i ka dhënë këtë vit fund beqarisë.

30-vjeçari është martuar me aktoren turke Amine Gulse.

Bukuroshja turke është një aktore shumë e njohur në Turqi.

Amina ka luajtur në disa prodhime të njohura të kinematografisë turke, mes tyre edhe seriali “Asla Vazgecmem”, transmeton zëri.info.

Në këtë serial bukuroshja ka luajtur krah aktorit, Tolgahan Sayëman.

Amine dhe Tolgahan, i cili është dhëndër i shqiptarëve pasi është i martuar me Almeda Abazin, në këtë serial shkëmbejnë edhe puthje kinematografike.

-->