Guardiola u përplas me yllin e Unitedit – dalin pamjet

Futboll 08 Mars 2020 20:13

Pep Guardiola ka pasur një përplasje me yllin e Manchester Unitedit, Bruno Fernandes.

Trajneri spanjoll dhe mesfushori portugez patën një fjalosje gjatë derbit të Manchesterit, përcjell Insporti

Në një moment gjatë ndeshjes, kamerat kanë kapur fjalosjen mes tyre kur Fernandesi ishte afër bankës së Cityt.

Ai madje shihet duke i sinjalizuar teknikut spanjoll që “të mbyllë gojën”.

Për më shumë, shikoni pamjet më poshtë. /Insporti.com/

-->