Hajrizi falënderon Pejën: Shkurt e shqip, jeni shtëpia ime e dytë!

Basketboll 03 Janar 2021 23:55

Ylli mitrovicas i basketbollit, Drilon Hajrizi, është rikthyer në folenë e vjetër, KB Trepça.

Këtë e ka konfirmuar vetë Hajrizi përmes një shkrimi në Facebook, shkruan Gazetasheshi.com

Ai ka kërkuar falje ndaj Torcidës për të kaluarën.

Kurse, tashmë ka reaguar përsëri Hajrizi, por për ta falënderuar klubin e Pejës dhe tifozët e ekipit, “Shqiponjat”

“Shkurt, faleminderit Pejë! Shqip, faleminderit Shqiponja! Shkurt e shqip, jeni shtëpia ime e dytë”, ka shkruar Hajrizi ne profilin e tij ne ‘Facebook’.

-->