Hapni sytë mirë, shikoni ‘Ronaldon’

Futboll 04 Gusht 2018 22:44

Ylli i ri i Juventusit, Cristiano Ronaldo, tashmë e ka një sozi.

Italiani Gianfranco Sanguinetti është vetëm një vit më i madh se Ronaldo teksa ngjashmëria e tij me portugezin i ka bërë shumë njerëz që të mendojnë se ai është Ronaldo.

“Tre vjet më parë gjatë pushimeve në Madrid shkova në Bernabeu dhe gjithçka shpërtheu në kaos”.

Atij i janë ofruar shumë njerëz duke menduar se kanë punë me Ronaldon.

Vlerësojnë vet nga fotot e mëposhtme se a ngjason apo jo ky italian me ish-futbollistin e Real Madridit. /Insporti.com/

DjhOptWV4AEoeeT36822336_229943297837719_2192931115025563648_n

 

-->