Harry Kane më në fund shënon në Premier Ligë – Tottenham kalon në avantazh ndaj Liverpool

Futboll 19 Dhjetor 2021 17:52

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen Tottenham Hotspur – Liverpool.

Tottenham Hotspur ka gjetur golin e parë në ndeshjen ndaj Liverpool, përmes sulmuesit Harry Kane.

Kane gjeti golin në minutën e 13’ për t’i dhënë epërsinë kështu skuadrës së Antonio Conte.

Kane goditi tokazi me të djathtën dhe gjeti shtyllën e dytë të portierit Alisson.

-->