Harry Kane shënon kundër Arsenal (Video)

Futboll 10 Shkurt 2018 14:08

Në ndeshjen që po zhvillohet në “Wembley” të Londrës, në mes Tottenham dhe Arsenal, është skuadra e “Spurs” ajo që ka kaluar në epërsi, përmes golit me kokë nga sulmuesi Harry Kane në fillimin e pjesës së dytë.

Momentalisht rezultati është 1-0 për Tottenham dhe janë duke u zhvilluar 10 minutat e fundit të kohës së rregullt. /Insporti.com

-->