Haxhi Krasniqi drejt martesës me bukuroshen shqiptare

Boks 09 Maj 2019 14:09

Boksieri i njohur kosovarë, Robin Krasniqi ka folur rreth martesës me të dashurën e tij bukuroshe, Heidi Lushtaku.

Ka tre vjet që të dy janë bashkë dhe duhet se statusi i tyre do të marr rrugëtim tjetër.

Edhe përkundër luftërave të shumta, goditjeve e ngacmimeve nga boksier të tjetër, Krasniqit nuk i bëjnë përshtypje këto më.

Arsyeja e gjë kësaj është që ai është bërë edhe më i fortë nga dashura që i dhuron Heidi.

“ Për imazhin tim si boksier dhe si person, lidhja ime me të e ka bërë edhe më të fort. Heidi është gjithmonë afër meje, kur kamë takime të rëndësishme, dhe kjo më bën të ndihem shumë mirë. Heidi është gruaja që dua të martohem me të, këtë gjë jemi duke e planifikuar”, e mbylli deklaratën e tij Krasniqi./Insporti