Hysaj, pjesë e videos së “çuditshme” të Napolit

Futboll 15 Dhjetor 2019 08:40

Nga fusha e futbollit në studion e fotografive. Ndërsa tifozët po presin debutimin e Gattuso-s në krye të stolit të Napolit në ndeshjen ndaj Parmës, lojtarët janë bërë pjesë e një video të çuditshme për kalendarin e vitit 2020.

Video të ngjashme realizohen çdo vit nga lojtarët e Napolit, ndërsa për 2020-ën tema ishte “kohezioni dhe vëllazëria”.

Pjesë e videos është bërë edhe kapiteni i Shqipërisë, Elseid Hysaj.

-->