I infektuar me COVID-19, Etrit Berisha dërgohet në spital

Kombëtarja 02 Dhjetor 2020 15:19

Portieri i Kombëtares së Shqipërisë, Etrit Berisha, është shtruar në spital.

Gardiani i SPAL-it dhe kombëtares është infektuar me koronavirus, ndërsa klubi italian raporton se 31-vjeçari është dërguar në klinikën e Konas.

Ende nuk është konfirmuar nëse Berisha ka komplikime të mëdha shëndetësore ose vetëm bëhet fjalë për ndonjë ekzaminim.

-->