I “ngujuar” shkaku i koronavirusit, ja çka bën Shkodran Mustafi

Futboll 15 Mars 2020 23:17

Premierliga është pezulluar për së paku deri më 4 prill.

Ndërkohë, futbollistët po kalojnë kohë në shtëpitë e tyre dhe po ruhen nga koronavirusi.

Të njëjtën gjë po e bën edhe Shkodran Mustafi, i cili ka postuar edhe një video në profilin e tij zyrtar në Twitter.

Duke pastruar duart dhe më pas duke luajtur me top me fëmijët e tij, Mustafi na thotë të qëndrojmë në shtëpi me hashtagun #StayAtHomeChallenge.

-->