Identifikohet femra e cila “çmendi” meshkujt në ndeshjen Poloni – Angli

Futboll 24 Shtator 2021 14:04

Përveç rezultatit të papritur, ndeshja eliminatore për Kupën e Botës 2022 mes Polonisë dhe Anglisë mori vëmendjen edhe për shkak të një tifozeje polake.

Fotografia e saj në tribuna shkaktoi “tërmet” kudo.

Vajza në fjalë ishte Julia Karina Skrodzka, një ish-kandidate për Miss Polonia.

“jam e vetëdijshme për bukurinë time dhe nganjëherë e përdori për t’i sillur burrat rreth gishtit tim. Nuk kam komplekse”, tha ajo.

Më poshtë, mund të shihni disa nga fotografitë e saj dhe e mësoni arsyen pse meshkujt nuk mund t’i rezistonin asaj në ndeshjen Poloni – Angli, e cila u mbyll 1:1./FrontOnline/

-->