Ilary Blasy shkëlqen krah Tottit, pushime dhe foto pafund mbi varkë

Futboll 16 Korrik 2020 14:57

Ilary Blasi, edhe pse vitet kalojnë, vazhdon të jetë në formë. Prezantuesja e njohur italiane, këtë periudhë po shijon pushimet në Capri dhe momentet e saj të bukura i ndan edhe me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Blasi, në varkë, poston foto të ndryshme dhe tregon se sa e lumtur është, pas të famshmit Francesco Totti, përcjellë abcnews. Vera është e gjatë dhe me siguri bukuroshja nuk do t’i ndale pozat dhe postimet në “Instagram”.

Ilary Blasi: shopping bollente con Francesco Totti
Ilary Blasi On the beach in Ibiza - Celebzz

-->