Incident i dhunshëm, ndërprehet finalja, shikoni pamjet

Superliga 10 Maj 2019 22:16

Ndërpritet ndeshja e katërt e serisë finale ndërmjet KB Rahovecit dhe Z Mobile Prishtinës në palestrën “Mizahir Isma”.

Insporti raporton se ndeshja është ndërprerë pas një përleshjes të Edmond Azemit dhe basketbollistit vendas me numër 5, Richardson.

E tërë kjo tollovi u shkaktua pas një fauli në Azemin, i cili ishte i pa kënaqur.Më pas sitauta eskaloi, gjyqtarët janë sulmuar nga publiku me objekte të forta që janë hedhur në sallë.

-->