IPKO Superliga xhiro e 13-të: Të shtunën zhvillohet super derbi në mes të Feronikelit dhe Ballkanit

Futboll 28 Tetor 2019 15:02

Është bërë i ditur orari i xhiros së 13-të në Ipko Superligë.

Kjo xhiro do të fillon të premten, e ndeshjet priten të nisin nga ora 13:00.

Llapi – Drenica, pritet ta hap këtë javë, kurse, tre takime të tjera priten të zhvillohen të shtunën.

E diela do të jetë e dy takimeve të fundit në Prishtinën dhe Drenas (në rast se Gjilani vendos që edhe këtë ndeshje ta luajë këtu).

Java e 13-të në Superligë:

E premte

Llapi vs. Drenica 13:00

E shtune

Dukagjini vs. Prishtina 13:00

Feronikeli vs. Ballkani 13:00

Trepça ’89 vs. Vushtrria 13:00

E diel

Gjilani vs. Ferizaj 13:00

Flamurtari vs. Drita 13:00

-->