Ish e dashura e Neymar të lë “pa mend” me fotot e fundit

Futboll 05 Prill 2020 10:57

Bukuroshja kroate, Sara Vucelic, u bë e njohur pas historisë së dashurisë me yllin brazilian Nejmar.

Marrdhënia e tyre zgjati vetëm disa muaj, teksa çifti vendosi të ndahej.

Ndërkohë si Nejmar ashtu dhe Sara, janë shumë aktivë në Instagram.

Modelja kroate ka postuar së fundmi disa video dhe foto në profilin e saj zyrtar në “Instagram”, duke treguar format e saj shumë seksi.

33-vjeçarja konsiderohet si një nga femrat më tërheqëse në Kroaci, teksa është prej vitesh në botën e modelingut.

Për sa i përket Instagramit, ajo numëron 385 mijë ndjekës.

-->