Ish e dashura serbe e Neymarit bën aksident me makinë, përfundon në pishinë

Futboll 30 Korrik 2019 23:15

Ish e dashura e Neymarit, Soraja Vucelic ka bërë aksident me makinë, duke përfunduar në pishinë,

Modelja serbe ka shpërndarë një video në rrjetin e saj social Instagram, ku shihet makina e saj duke u nxjerrë nga pishina.

Ajo i fajësoi takat e këpucëve të saj, duke thënë se i kishin rrëshqitur nga frenat dhe kishte përfunduar në pishinë.

“Kur taka rrëshqet nga frenat dhe ‘Lambo’ përfundon në pishinë”, ka shkruar ajo.

Image

 

-->