Ish futbollisja ndryshon karrierë në Dubai, hap kanal me përmbajtje erotike

Futboll 25 Shkurt 2021 13:15

Lojtarja e njohur në Angli, Madelene Wright, u përjashtua nga dy klube gjatë vitit 2020.

Wrighti ishte pjesë e Charltonit dhe Milwallit në Angli, por që u përjashtua për shkak të shumë skandaleve.

Ajo më pas udhëtoi në Dubai dhe më s’ka të bëjë asgjë me futbollin.

Wrighti po e shijon të nxehtët e Dubait, duke publikuar edhe foto provokuese.

Siç shkruan “The Sun”, ish-futbollistja e ka hapur edhe një llogari për t’i kënaqur fansat e saj me foto +18.

Madeleine Wright - Ready to Ride
Madeleine Wright's Look For Date Night
Madeleine Flaunting Her 'Hourglass Shape'

-->