Ish-lojtari i Southampton tani është Pornostari më i paguar në Britanin e Madhe

Futboll 30 Korrik 2021 19:13

Një ish-futbollist i Southampton tani është ylli pornografik më i paguar në Britani pasi bëri një ndryshim dramatik në karrierë.

Danny Mountain po konkurronte të bëhej një lojtar profesionist pasi nënshkroi me Southampton si një nëntë vjeçar dhe kishte klube si Chelsea, West Ham dhe Spurs të interesuar për të.

Por në moshën 16 vjeçare, ëndrra e tij u ndërpre kur ai pësoi një dëmtim në gju.

Southampton pagoi që ai të bënte terapi dhe duke kuptuar që ditët e tij të lojës kishin mbaruar para se të fillonin.

Pastaj, ai hasi në një mundësi shumë të ndryshme dhe filloi punë në industrinë e pornografisë, ku tani ai ka luajtur në gati 600 filma.

“Unë isha duke dalë me një vajzë të “Page Three”. Agjenti i saj dëshironte që ajo të fillonte pornografi. Ajo nuk ishte e etur, por ai i dha asaj detajet e një audicioni në Londër dhe unë shkova së bashku. Nuk dija çfarë të prisja, por isha plot besim.

“Unë nuk isha aspak nervoz për pjesën seksuale. Isha i shqetësuar për të folur para kamerës – nuk mund ta kontrolloja fytyrën time isha aq nervoze.

“Kur i thashë nënës sime ajo ishte pak e tronditur. Ajo kishte të njëjtin mentalitet si shumë njerëz – ajo mendoi se do të ishte e zymtë. Por ne patëm një bisedë serioze për këtë dhe pas disa muajsh ajo nuk u shqetësua fare

“Ajo ishte e shqetësuar se unë isha mirë sepse isha vetëm 19 vjeç, por po kaloja shumë mirë dhe fluturoja në të gjithë botën dhe ajo e kuptoi se sa i lumtur isha”.

Dhe ka funksionuar mrekullisht që kur ai bëri ndryshimin e papritur në moshën 20 vjeçare.

Sipas Scorum, Danny hyri në dhjetëshen e parë për yjet më të paguar të filmit për të rritur në botë dhe ka më shumë se 1 milion paund fitime.

Ai është gjithashtu baba i fëmijëve – një vajzë e quajtur Silvi dhe një djalë i quajtur Jaxon.

“Si fëmijë, unë ëndërroja të bëhesha një futbollist i famshëm,” shpjegoi ai.

“Për fat të keq, unë kurrë nuk do të shënoj për Anglinë, por kjo nuk më ndaloi të jem i suksesshëm.

“Sot kam një shtëpi të madhe, ha në restorante dhe luaj futboll me Jones, Statham dhe të famshëm të tjerë në fundjavë. A do të doja që vajza ime të ishte një aktore pornografike? Sigurisht që jo.

“Por, nëse kam një djalë, do t’i tregoj njësoj si babai im:” Guxo, bir! “

-->