Ish-partnerja e Ronaldos nuk përmbahet, pozon dhe shfaq pjesët intime

Futboll 04 Qershor 2020 08:37

Irina Shayk njihet për format e saj të përkryera, të cilat shpesh herë nuk nguron t’i ekspozojë shpesh në rrjetet sociale.

E njohur për lidhjen me yllin e Juventusitm Cristiano Rionaldo në të kaluarën, bukuroshja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pozat e fundit, për një markë italiane rrobash.

Së fundmi Irina Shayk, ka pozuar me rroba banje, të cilat janë të tejdukshme dhe duket vendet e saj intime.

Kjo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, teksa ka pasur edhe reagime të shumta, duke ditur për popullaritetin e madh që ka bukuroshja.

-->