Ish talenti i KEK-ut debuton me fitore për Skënderbeun

Futboll 28 Gusht 2019 18:07

Mbrojtës i talentuar, Leonit Vitia ka bërë paraqitjen e parë zyrtare me fanellen e klubit shqiptar, KF Skënderbeu.

Vitia u transferua gjaët këtij afati kalimtar të verës dhe konsiderohet me një të ardhme tejet të ndritur.

Klubi korçar arriti të fitore ndaj Laçit si mysafirë me rezultat 1:2.

19 vjeçari u inkuadrua në dhjetë minutat e fundit të ndeshjes. /Insporti.com/

-->