Ish-ylli i filmave pornografikë feston me birrë golin e Watfordit ndaj Arsenalit

Futboll 16 Shtator 2019 15:46

Ish-ylli i filmave pornografikë, Mia Khalifa ka pirë të dielën birra për të festuar golin e Watfordit ndaj Arsenalit në barazimin 2:2 mes dy skuadrave.

“Unë mbështes të gjitha skuadrat, që luajnë kundër Arsenalit”, është shprehur Khalifa.

Image

Rivaliteti famëkeq midis West Hamit dhe Arsenalit ka arritur në një pikë pa kthim, aq sa Khalifa, e veshur me fanellën e Watfordit, është bërë një mbështetëse e zjarrtë e kësaj skuadre, pavarësisht se skuadra e saj e zemrës është tjetër.

Image

-->