Ismet Munishi: Kur e pash që Progni po han vezë të ziera e dita që sot shënon super gol

Futboll 12 Dhjetor 2021 23:37

Trajneri i Gjilanit Ismet Munishi i ftuar në emisionin ‘EKIPI A’ ka deklaruar sekretin se si Prgoni realizon supergola për Gjilanin.

Munishi ka thënë që Progni konsumon vezë të ziera në mëngjes shumë dhe ky është sekreti.

‘Në mëngjes që e kam pa që po han vezë të ziera e kam pritur që sot do të shënoj gol” tha Munishi me shaka.

-->