Ismet Munishi: Personi që e gjenë përgjigjen, do të hajë darkë bashkë me mu

Kombëtarja 06 Qershor 2021 16:29

Një nga trajnerët më të mirë kosovar, Ismet Munishi, ka ofruar një darkë për këdo që e qëllon përgjigjen e saktë.

Më 8 dhe 11 qershor, “Dardanët” do të zhvillojë dy ndeshje miqësore në Turqi, kundër Guinesë dhe Gambisë.

Bernard Challandes për këto ndeshje ka ftuar disa futbollistë nga Superliga e Kosovës.

E, trajneri i Gjilanit ka bërë një pytje në “Facebook”, teksa personi që gjen përgjigjen e saktë, mund të darkojë bashkë me Munishin.

POSTIMI I MUNISHIT:

-->