ITALI – ANGLI, publikohen formacionet zyrtare të finales së madhe të Evropianit

Futboll 11 Korrik 2021 19:43

Sot me fillim prej orës 21:00, zhvillohet finalja e madhe e “Euro 2020”, ndërmjet Italisë dhe Anglisë.

Formacionet zyrtare janë publikuar dhe duhet të themi se e vetmja befasi në formacionin e Anglisë është inkuadrimi i Trippier nga fillimi.

Këto janë formacionet zyrtare:

Image

Image

-->