Javë fantastike për mbrojtësin shqiptar, Marash Kumbulla shënon gol për Romën

Futboll 20 Janar 2022 22:03

Marash Kumbulla sërish protagonist te Roma, këtë herë në Kupën e Italisë në ndeshjen kundër skuadrës së Lecce.

Ekipi i Serie B shënoi i pari në portën e verdhekuqve, që kanë reaguar dhe kanë gjetur golin e barazimit që në pjesën e parë.

Ka qenë pikërisht Marash Kumbulla, ai i cili me kokë e ka dërguar topin në rrjetë dhe i ka çuar shifrat në 1-1.

GOLI:

-->