Jeta luksoze e yllit të famshëm shqiptar

Sporte luftarake 14 Maj 2019 21:15

Ilir Latifi është një ndër shqiptarët më të famshëm në botën e sportit.

Latifi përveç sukseseve në ring, ai njihet edhe për jetën e tij tejet luksoze dhe mjaft të shtrenjtë, shkruan Insporti.com.

Ai ka një pasion të madh për veturat luksoze si dhe kafshët, madje në këtë video ai shihet teksa mban një tigër.

Image result for ilir latifi cars

 

Ylli shqiptar i arteve të përziera marciale, Ilir Latifi, do të ndeshet me Volkan Oezdemir, në divizionin e lehtë në kategorinë e peshave të rënda. Meçi do të zhvillohet më 1 qershor.

Image result for ilir latifi cars

 

35 vjeçari do ta zhvillojë këtë meç në kuadër të evenimentit ‘UFC Fight Night Stockholm’.