Juventus – Cagliari, formacionet zyrtare

Futboll 21 Nëntor 2020 20:03

Sonte do zhvillohet ndeshja mes Juventusit dhe Cagliarit, e vlefshme për xhiron e tetë të Seria A.

Dy skuadrat kërkojnë rezultat pozitiv, pavarësisht mungesave.

Formacionet titullarë tashmë janë publikuar:

Juventus

Cagliari

-->