Juventus – Milan, formacionet e derbit të madh të Italisë

Futboll 10 Nëntor 2019 19:47

Juventus – Milan është kryendeshja e kësaj xhiroje në Serie A.

Dy skuadrat e mëdha italiane, por nga pozita dhe me synime të ndryshme, e zhvillojnë derbin e vjetër në kuadër të xhiros së 12-të në kampionat, shkruan Insporti

Juventusit i duhen tri pikët për t’i rimarrë Interit kreun e tabelës, pasi ka 2 pikë më pak, kurse Milani është shumë poshtë në tabelë, në pozitën e 14-të.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të ndeshjes që fillon në ora 20:45. /Insporti.com/

-->