Juventus në pritje të mesfushorit francez

Futboll 12 Maj 2019 15:52

Juventusi janë në pritje të vendimit të Rabiot, rreth një transferimi të mundshëm të tij në Torino.

Francezi tashmë shihet larg Parisit, mirëpo ende nuk ka vendosur se në cilin klub ta vazhdojë karrierën e tij.

Rabiot është në mes të Barcelonës dhe Juventusit, mirëpo ende asgjë nuk ka vendosur, dhe fillimi i merkatos verore, pritet të kuptohet destinacioni i ardhshëm i tij.

Kujtojmë që 23 vjeçari në fund të këtij edicioni do të mbetet si lojtarë i lirë./Insporti