Juventusi e synon futbollistin e Arsenalit

Futboll 23 Dhjetor 2018 13:46

Aaron Ramsey nuk do të firmosë kontratë të re me Arsenal, të pakten këto janë lajmet e deri më tanishme.

Shumë klube janë futur në garë për të siguruar shërbimet e futbollistit nga Uellsi, ku një ndër to është edhe Juventus.

Problemi i vetëm për shumë klube është paga e lartë që ai kërkon, por Juventus është treguar e gatshme të paguajë deri në 10 milion euro në sezon lojtarin.

Për të janë interesuar edhe Manchester City dhe PSG.