Ka nisur ndeshja  në Izmir: Pinar Karsiyaka – Z Mobile Prishtina (LIVE)

Basketboll 09 Janar 2019 18:32

Ka filluar ndeshja në Izmir ndërmjet skuadrës turke Pinar Karsiyaka dhe Z Mobile Prishtinës, e vlefshme për xhiron e tretë në Grupin I të FIBA Europe Cup.

Në linkun e mposhtëm mund ta ndiqni ndeshjen drejtpërdrejt.