Kacafytje midis lojtarëve dhe vetëm një gol në Milan vs Barcelona

Futboll 05 Gusht 2018 10:06

Milani i Genaro Gattusos ka shënuar fitore 1:0 ndaj Barcelonës në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Kalinforni, në Shtetet e Bashkuara.

Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Silva, në minutën e fundit, mirëpo, paraprakisht një incident midis lojtarëve e moti vëmendjen në atë që ishte një ndeshje e hapur dhe e bukur për sy, edhe pse u shënua vetëm një gol.

Shikoni pamjet nga çastet më interesante të asaj që ishte takimi i fundit i Barcelonës në Amerikë, në kuadër të turneut të tyre para sezonal.

-->