Kap kokën dhe godet rrethojën: Albin Kurti nuk po mund ta besonte çfarë rasti humbi Kosova kundër Spanjës

Kombëtarja 08 Shtator 2021 23:00

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ishte prezent në ‘Fadil Vokrri’ për ndeshjen mes Kosovës dhe Spanjës.

‘Dardanët’ u mposhtën 2-0, por duhet ta fajësojnë veten për këtë disfatë, pasi humbën një mori rastesh, shkruan Periskopi.

Për ta nënvizuar zhgënjimin e shumë fansave nga rastet e humbura, ‘KlanKs’ ka postuar një video nga reagimi i Kurtit kur kosovarët humbin një rast.

Të gjithë ishim nën lëkurën e kryeministrit në këto momente.

VIDEO:

-->