Kapet në flagrancë futbollisti i Premier Ligës duke bërë seks në aeroplan privat

Futboll 23 Shtator 2021 12:42

Një stjuardesë femër ka pohuar se kolegu i saj kapi një futbollist të Premier Ligës duke bërë seks me gruan e tij në një avion privat.

Lori foli për “The Daily Beast” ku tha se ajo takoi futbollistin, të cilin ajo refuzon ta emërojë, në disa raste gjatë dekadave të saj duke punuar në industri.

Ajo thotë se incidenti në fjalë ndodhi kur lojtari hipi në një fluturim privat nga Nju Jorku në Londër pas një nate jashtë. Kur Lori u përpoq të hynte në pjesën e pasme të aeroplanit për të kontrolluar çiftin, asaj iu tha se ata ishin … të zënë.

Image Credit- PA Images

Sidoqoftë, Lori hodhi poshtë sugjerimin se kjo ishte skandaloze ose ofenduese, duke thënë se çifti kishte të drejtë të bënte çfarë të donte.

“Unë nuk mendoj se është e papërshtatshme,” tha ajo. “Sepse ata paguajnë miliona e miliona dollarë.

Nëse do të isha unë dhe do të paguaja atë shumë parash … do ta bëja “.

Image Credit- PA Images

Në ditët e sotme, nuk janë vetëm futbollistët e Premier Ligës që mund të bashkohen me kompanin “Mile High Club” të avionëve privatë, me disa linja ajrore, të tilla si Flamingo Air dhe Love Cloud, duke shitur fluturime private që zgjasin nga 40 deri në 90 minuta duke filluar nga 300 deri në 1000 £.

-->