Kapiteni i Real Madridit i jep fund beqarisë, kjo është bashkëshortja e tij

Futboll 05 Shkurt 2019 17:07

Legjenda e Real Madridit, Sergio Ramos, ka vendosur që t’i jap fund beqarisë këtë verë.

Kapiteni i Real Madridit përmes një postimi në rrjetet sociale, ka njoftuar se ai do të martohet me modelen, Pilar Rubio, më 15 korrik në qytetin e Sevillës.

Çifti i famshëm janë në lidhje që prej vitit 2012, teksa Ramos ka thënë se kjo dasmë do të jetë speciale me pretekstin: “Ne jemi special”.

“Ne kemi vendosur të martohemi në Sevillë sepse kemi qenë në Madrid që një kohë të gjatë, dhe kjo nënkupton se do të ketë pak njerëz”, tha Ramos. /Insporti.com/

Image result for pilar rubio

 

-->