KB Peja reagon për rikthimin e Hajrizit në KB Trepça

Superliga 04 Janar 2021 15:45

Ditën e djeshme (e diel) është zyrtarizuar rikthimi i basketbollistit kosovar, Drilon Hajrizit te KB Trepça.

 Por, Hajrizi nuk kishte harruar të falënderonte klubin e Pejës duke thënë se Peja ishte shtëpia e dytë për të.

Ndërsa sot, kanë qenë pejanët ata që kanë njoftuar në faqen zyrtare në “Facebook” për largimin e Hajrizit.

“Verdhezinjtë” në njoftimin e publikuar kanë falënderuar basketbollistin mitrovicas për kontributin e dhënë në “Karagaçi” si dhe kanë shtuar se dera për rikthim në Pejë është gjithmonë e hapur për të.

Ky është njoftimi i plotë i Klubit të Basketbollit Peja:

https://www.facebook.com/kb.peja.official/posts/3649223095167775

-->