KEK-u – Feronikeli, shënohet goli i parë

Futboll 02 Mars 2019 14:20

KF Feronikeli ka mbyllur pjesën e parë në epërsi ndaj skuadrës së KEK-ut.

“Nikli” kaloi në epërsi në minutën e 40-të, shkruan Insporti.com.

Golin e shënoi sulmuesi Kastriot Rexha. Ky është goli i dhjetë i tij dhe ka barazuar sulmuesi e KF Flamurtarit, Alban Shillova, i cili po ashtu ka dhjetë gola. /Insporti.com

KEK-u vs Feronikeli 0:1

Kastriot Rexha shënon për KF Feronikeli

Posted by Insporti on Saturday, 2 March 2019

-->