KEK-u – Llapi: Formacionet zyrtare

Futboll 15 Shkurt 2019 13:34

Sezoni në Superligë rifillon me ndeshjen KEK-u – Llapi, të premten.

KEK-u është aktualisht favorit për të rënë nga liga, pasi ka grumbulluar vetëm një pikë nga 17 ndeshje të luajtura, shkruan Insporti.

Në anën tjetër, Llapi ka synime të qëndrojë në hap me Feronikelin dhe Prishtinën, të cilat kryesojnë tabelën.

Kujtojmë se takimi ka filluar nga ora 13:30.

Formacionet zyrtare:

KEK-u: Hodaj, Kutllovci, Lleshi, Prishtina, Berisha, Qerimi, Dushi, Stullqaku, Eminhaziri, Jashanica, Hajdini. Trajner: Mevlud Sinani

Llapi: Ademi, Statovci, Idrizi, Prençi, Blakçori, Namani, Maliqi, Zhdrella, Alidema, Selmani, Januzi. /Insporti.com/

-->