Këngëtarja e njohur kosovare takohet me Ronaldon

Futboll 03 Nëntor 2019 23:00

Këngëtarja nga Ferizaj, Loredana Zefi, këto ditë ka udhëtuar drejt Spanjës për ngjarjen e madhe të ndarjes së çmimeve, ‘MTV Europe Music Awards 2019’.

Reperja shqiptare ishte e nominuar për çmimin “Performuesi më i mirë zviceran”, dhe siç shihet e njëjta ka arritur të rrëmbejë këtë çmim.

Kjo u bë e ditur nga vet Lori, e cila ka ndarë me fansat në ‘Instagram’ lajmin e mirë se është shpërblyer me çmimin.

Në këtë ceremoni, Loredana shfrytëzoi rastin edhe të takohej me pesë-herë futbollistin më të mirë në botë Cristiano Ronaldo.

Loredana më pas bëri edhe një fotografi me anëtarin e Juventusit, dhe e postoi në rrjetin social ‘Instagram’.

View this post on Instagram

@cristiano

A post shared by Loredana (@loredana) on

-->