Këshillat e Panuccit për Naser Alijin (Video)

Futboll 23 Mars 2018 11:26

Në përfundim të testit miqësor mes grupit të Kombëtares shqiptare, ishte trajneri Christian Panucci ai që pati kritikat dhe këshillimet e tij për lojtarët. Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes, italiani u ndal vetëm me mbrojtësin e majtë, Naser Aliji, duke i dhënë këshillimi se si të vepronte në fushë.

Panucci po i shpjegonte me një zell të madh Alijit idetë dhe këshillat e tij, siç duket qartë edhe në videon e mëposhtme.

 

-->