Këto janë 11-shet startuese të super përballjes Belgjikë – Portugali

Futboll 27 Qershor 2021 19:58

Sonte me fillim prej orës 21:00, do të zhvillohet superndeshja në mes Belgjikës dhe Portugalisë.

Dy Kombëtare me plotë yje duan vetëm fitore, me një qëllim të vetëm, kalimin në çerekfinale.

Këto janë formacionet zyrtare:

Image
Image

-->